O nas

Pełnia Pasji

STUDIO FOTOGRAFICZNO - FILMOWE

Jesteśmy profesjonalną firmą świadcząca usługi fotograficzne i filmowe. Posiadamy studio wyposażone w najwyższej jakości sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, aby maksymalnie dopasować się do stawianych nam wyzwań. Fotografujemy ludzi z Pasją, co pozwala nam uchwycić wszystko co najcenniejsze.

Dominik Kozok

FOTOGRAF / FILMOWIEC / WŁAŚCICIEL

Nazywam się Dominik Kozok, a film i fotografia są moimi pasjami. Rozwijałem je w ZSTiO nr 3 im. E. Abramowskiego na profilu Fototechnik, a obecnie studiuję na Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu. Posiadam 6 lat doświadczenia zawodowego, nabytego podczas wielu różnorakich zleceń z zakresu filmu i fotografii (współpracowałem m.in. z organizatorami Jazz Art Fashion Festival, Leżę i Pracuję, Gattą, Szkołą Filmową im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach czy Biurem poselskim Jerzego Buzka). Zlecenia te realizowane były w wielu miejscach znajdujących się zarówno w Polsce, jak i poza nią. Warto wspomnieć również o odbytych kursach, licencjach i praktykach zawodowych. Posiadam firmę i w pełni profesjonalne studio fotograficzno-filmowe. Wykonuję pracę zarówno tam, jak i plenerowo – jako fotograf, filmowiec i operator drona. Wszystko po to, aby efekt był optymalny – gdyż to, o czym właśnie czytasz, jest moją pasją.

Dominik Kozok

PEŁNIA PASJI

Kontakt

Zawsze służymy pomocą i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz pomożemy rozwiać wątpliwości. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numer 789 089 508  lub drogą mailową na adres kontakt@pelniapasji.com

© 2022 Pełnia Pasji Dominik Kozok Wszystkie prawa zastrzeżone.